topstars.pl

topstars.pl – blog ogólnotematyczny

nowi bukmacherzy
Lifestyle

Nowi bukmacherzy w Polsce

Choć hazard nie jest pochwalaną formą rozrywki, to jednak nikt nie może dorosłym ludziom zabronić bawić się w sposób, jaki chcą. A nie da się ukryć, że bukmacherka i szeroko pojęty hazard to przede wszystkim rozrywka, która dodatkowo pozwala zarobić naprawdę duże pieniądze. Nic więc dziwnego, że wielu graczy z radością czyta informacje, że na rynku pojawią się nowi bukmacherzy tacy jak np. BWIN. Co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Jakie formalności trzeba spełnić?

Zanim przejdzie się do omawiania kluczowych zalet, którymi charakteryzuje się BWIN, trzeba najpierw zorientować się, z jakiego powodu pojawienie się nowego bukmachera na polskim rynku jest tak dużym wydarzeniem. Czy nie powinien to być standard? Jak się okazuje, wejście na rynek bukmacherski nie jest wcale tak proste, jak to było jeszcze kilka lat temu. Od jakiegoś czasu w Polsce obowiązuje specjalna ustawa, która zezwala na prowadzenie takiej działalności jedynie tym podmiotom, które otrzymają od Ministerstwa Finansów odpowiednią licencję. W przeciwnym wypadku ich obecność na polskim rynku będzie nielegalna, więc będzie ścigana. O co trzeba zadbać, aby móc otrzymać taką licencję? Przede wszystkim wiedzieć trzeba, że spółka musi mieć odpowiedni status prawny, czyli być spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub też spółką akcyjną. Jej minimalny kapitał musi wynosić 2 miliony złotych, musi być zarejestrowana w Polsce, nie posiadać żadnych zaległości podatkowych, celnych czy też w ZUS. Co więcej, bukmacher musi mieć możliwość przeprowadzania weryfikacji graczy pod kątem tożsamości oraz wieku. Wiedzieć bowiem trzeba, że jednym z celów takiego porządku prawnego było zminimalizowanie ryzyka grania przez małoletnich.

Jaka forma działalności będzie najlepsza?

Wielu przedsiębiorców planujących wejście na rynek bukmacherski zastanawia się nad tym, jaka forma prowadzenia biznesu będzie najlepsza. Czy klasyczne, stacjonarne przyjmowanie zakładów ma jeszcze rację bytu? Jak się okazuje, w dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy bukmacherzy posiadają swoje strony internetowe i to właśnie poprzez nie przyjmują zakłady. Ma to swoje olbrzymie zalety dla klientów, ponieważ mogą oni wygodnie z domu zawierać zakłady, obserwować relacje sportowe czy też w razie potrzeby sprzedawać lub kupować nowe kupony. Możliwości są naprawdę olbrzymie.

BWIN — co wiemy o tym bukmacherze?

BWIN to międzynarodowa firma, która funkcjonowała w Polsce do czasu wprowadzenia licencji od Ministerstwa Finansów. Musiało minąć kilka lat, zanim przedsiębiorstwo ponownie zawitało na nasz rynek. Co dokładnie wiemy o tym bukmacherze? To, na co mogą liczyć gracze to przede wszystkim możliwość zawierania zakładów w olbrzymiej ilości kategorii. U tego bukmachera dostępne są nie tylko popularne sporty, takie jak piłka nożna czy też koszykówka, lecz również najbardziej egzotyczne dyscypliny, które w naszym kraju są zupełnie nieznane. Najlepsi bukmacherzy umożliwiają swoim graczom obserwowanie rozgrywek na transmisjach live. Nie inaczej jest w przypadku firmy BWIN, która ma taką możliwość nawet dla niszowych dyscyplin. Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba, że strona tego bukmachera nie tylko jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, lecz dodatkowo gracze z pewnością ucieszą się wysokim stopniem bezpieczeństwa i szybkością realizowanych wypłat.

Na jakie promocje mogą liczyć gracze?

Każdy bukmacher musi na początku zdobyć nowych klientów. Z tego też powodu najpewniej BWIN zastosuje szereg różnych promocji w tym np. depozyt na start, liczne kody rabatowe, lepsze kursy czy też np. zakłady bez podatku. Jak tylko strona rozpocznie swoją działalność, warto się nią zainteresować. Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.