topstars.pl

topstars.pl – blog ogólnotematyczny

opalanie
Uroda

Opalanie bez słońca? Jest na to sposób!

Nie da się ukryć, że pogoda w Polsce zwykle nas nie rozpieszcza. Słoneczne dni cieszą każdego, ale jest ich naprawdę mało. Nie zawsze mamy możliwość wyjechania na wakację do ciepłych krajów, żeby zażyć trochę słońca. Dla osób kochających opaleniznę jest to problematyczne! Jak więc opalić się w Polsce bez słońca? Jest na to prosty sposób – samoopalacz! Jednak jak się go używa i czy naprawdę da nam świetny efekt?

Jak działa samoopalacz i jaki wybrać?

Samoopalacz można dostać w każdej drogerii czy sklepie. Do wyboru jest cała masa najróżniejszych marek i ich produktów. Odwiedź stronę http://onlinedrogeria.pl, aby być na bieżąco z najnowszymi kosmetykami! Samoopalacze zawierają w sobie specjalną substancję, który pokrywa naszą skórę odpowiednim kolorem i zostaje tu “na stałe”. Do wyboru mamy produkty w sprayu, żelu, kremie, balsamie czy piance. Każdy może wybrać taki rodzaj kosmetyku, z którym najłatwiej będzie mu pracować. Nie musimy wcale dużo wydać na taki produkt. Ceny są bardzo różnorodne i możemy znaleźć samoopalacz na każdą kieszeń.

Jak używa się samoopalacza?

Produkt ten zawiera w sobie syntetyczny dihydroksyaceton. To ta substancja odpowiada za pokrycie ciała odpowiednią barwą. Działa ona bardzo szybko i mocno! Dlatego nakładanie samoopalacza może być dla niektórych problematyczne. Na pewno trzeba nabrać w tym wprawy. Chodzi o to, aby dokładnie rozcierać po ciele produkt, aby nie zostawić smug. Choć może nam się wydawać, że wszystko jest idealnie, to po czasie okaże się, że wcale nie nałożyliśmy dobrze samoopalacza! Dlatego trzeba poświęcić na to odpowiednią ilość czasu i być dokładnym. Istnieją różne kolory samoopalacza, które dobiera się do karnacji. Nie wybieraj za ciemnego odcienia! Można też na początku postawić na balsam brązujący, który nie ma aż takiego mocnego działania. Będzie to dobry wstęp do przygody z samoopalaczami.

Piękna opalenizna bez opalania – czy warto?

Każdy wie, że słońce wcale nie jest dobre dla naszego ciała. Jest wręcz szkodliwe, przyspiesza procesy starzenia się skóry, a może nawet doprowadzić do poparzenia czy raka skóry. Dlatego opcja opalania ciała bez słońca jest jak najbardziej warta zachodu. Samoopalacz to świetna alternatywa, która będzie idealna dla każdej osoby kochającej opalone ciało! Warto jednak podchodzić do tematu ostrożnie, aby nie wyrządzić sobie krzywdy. Niepoprawnie nałożony samoopalacz zostaje na ciele na długo! Dlatego dobrze przygotuj się do jego używania.