topstars.pl

topstars.pl – blog ogólnotematyczny

Zadłużenie franczyzobiorców
Biznes

Zadłużenie franczyzobiorców – Żabka prezentuje produkt, który ma rozwiązać ten problem

Popularna sieć zaprezentowała w ostatnim czasie produkt, który ma chronić przedsiębiorców przed skutkami ewentualnego zadłużenia. Zapewnia im poczucie biznesowego bezpieczeństwa, bo pozwala odciążyć franczyzobiorców w spłacaniu należności. Produkt ten to „Polisa na biznes”. Został opracowany wraz z TUW PZU, a także doświadczonymi franczyzobiorcami, którzy dodali kilka uwag pozwalających lepiej dostosować ochronę do wymagań przedsiębiorców współpracujących z Żabką.

„Polisa na biznes” – czym charakteryzuje się produkt?

Jednym z największych problemów franczyzobiorców w razie niepowodzenia inwestycji jest zadłużenie. Żabka wychodzi przed szereg, proponując rozwiązania, których nie ma w ofercie żadna sieć funkcjonująca w Polsce i oferująca franczyzę. Jest to zabezpieczenie na wypadek niepowodzenia.

Głównym atutem „Polisy na biznes” jest to, że wykupując produkt, franczyzobiorca może zredukować potencjalne zadłużenie. Żabka proponuje mechanizm, którego działanie rekompensuje pewną części zobowiązań. W wielu przypadkach może być to kluczowe, jeżeli chodzi o ponowne „stanięcie na nogi”. Kiedy franczyzobiorca może skorzystać z „Polisy na biznes”?

Kiedy zaczyna działać „Polisa na biznes”?

W sytuacji niepowodzenia prowadzenia swojego sklepu czasami najlepszym rozwiązaniem jest zamknięcie punktu Żabka. Franczyza, długi, dobieranie personelu… to dość problematyczne zagadnienia i czasem mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców, co prowadzi do tego, że inwestycja jest nieopłacalna.

„Polisa na biznes” zaczyna działać, kiedy sklep w momencie zamknięcia działalności wygenerował saldo ujemne. Franczyzobiorca dzięki tej ochronie może zrekompensować zadłużenie. Żabka stworzyła produkt, który pozwala zmniejszyć poziom zobowiązań i odciążyć współpracujących z siecią przedsiębiorców.

Kto może skorzystać z „Polisy na biznes”?

Dla potencjalnych franczyzobiorców dużym problemem jest zawsze obawa o zadłużenie. Żabka to sieć, która w ostatnim czasie stworzyła unikalną ochronę dla prowadzących sklepy Kto może z niej skorzystać?

Mogą z niej skorzystać wszyscy franczyzobiorcy, niezależnie od stażu – zarówno przedsiębiorcy, którzy mają jeden sklep, jak i ci, którzy zajmują się prowadzeniem kilku punktów Żabka. Franczyza, długi… niestety te dwa zagadnienia często sobie towarzyszą, jednak korzystając z „Polisy na biznes”, można uchronić się przed nadmiernymi zobowiązaniami finansowymi.

Żabka – franczyza, długi oraz zatrudnienie personelu. Jakie obowiązki ma franczyzobiorca?

Wydawać by się mogło, że prowadzenie sklepu jest dość trudne, jednak Żabka znacznie ułatwia ten proces. Aby podjąć współpracę z siecią, wystarczy około 5000 złotych wkładu własnego, a Żabka zajmuje się znalezieniem lokalu, dostosowaniem go, wyposażeniem i działaniami marketingowymi.

Obowiązkiem franczyzobiorcy jest oczywiście generowanie zysków, co jest korzystne zarówno dla sieci, jak i dla niego samego. Dużym atutem jest to, że w przypadku niepowodzenia może skorzystać z programu ochronnego, jakim jest „Polisa na biznes”.