topstars.pl

topstars.pl – blog ogólnotematyczny

produkty do pielęgnacji z apteki
Uroda

Najlepsze produkty do pielęgnacji z apteki – hity za kilka złotych

Każdy z nas wie, ile pieniędzy potrafią pochłonąć kosmetyki… Kremy nieraz kosztują nawet kilkaset złotych! Oczywiście mamy świetne produkty na każdej półce cenowej. Nie ma więc problemu ze znalezieniem czegoś, co mieści się w naszym budżecie. Co jeśli jednak drogerie to nie jedyne miejsce, w którym znajdziemy świetne produkty? Okazuje się, że wiele kosmetycznych hitów znajdziemy w… aptece! Oto najlepsze produkty, które dostaniesz w aptece nawet za kilka złotych!

Maść z witaminą A – warto zawsze mieć pod ręką!

To jeden z najpopularniejszych hitów z apteki. Maść tę możemy dostać za mniej niż 10 zł, a jest naprawdę wielofunkcyjna! Jej podstawowym działaniem jest nawilżenie nawet bardzo suchej skóry. Możemy z powodzeniem używać jej na całą twarz, pod oczy, na usta, dłonie, ciało – wszędzie, gdzie tego potrzebujemy! Ma także działanie przeciwzmarszczkowe! Jest także skuteczna w walce z przebarwieniami oraz cieniami pod oczami. Naprawdę warto mieć ten produkt w swojej kosmetyczce, gdyż może przydać się w każdej chwili!

Maść ichtiolowa – w walce z niedoskonałościami!

Kolejnym hitem jest maść ichtiolowa. To niezawodny sposób na wszelkie wypryski. Działa antybakteryjnie i nie tylko wysusza niedoskonałości, ale wyciąga ropę na wierzch, co zapobiega nawrotom zmian. Dogłębnie oczyszcza skórę w wyprysków. Jest jednak mały haczyk… Maść bardzo brzydko pachnie i jest brązowa! Niektóre wrażliwe osoby mogą mocno narzekać na te czynniki. Jednak warto się przełamać i jednak spróbować tej maści, gdyż działa niesamowicie! Najlepiej stosować ją punktowo i zaklejać plasterkiem. Unikniemy tym sposobem pobrudzenia włosów czy ubrania. Podobnym produktem jest maść cynkowa. Nie wyciąga ona jednak ropy z głębszych zmian, a jedynie powierzchownie przesusza i dezynfekuje pryszcze. Oba produkty kosztują dosłownie kilka złotych!

Najlepsze produkty za niską cenę – sprawdź je na własnej skórze

Jak widać, nie tylko w drogeriach możemy dostać świetne produkty, które zdziałają cuda na naszej skórze. Wymienione maści, które z pozoru nie mają związku z pielęgnacją kosmetyczną, są naprawdę genialnymi propozycjami! Warto dać im szansę, gdyż kosztują niewiele. Nic na tym nie tracimy, a możemy zyskać niezawodny produkt, z którego będziemy korzystać każdego dnia! Naprawdę warto spróbować. Maść z witaminą A czy ichtiolowa były testowane przez tysiące osób! Możesz więcej dowiedzieć się na stronie: http://kosmetykizapteki.com.